KONST / Litografier / Litografi 12894119
nr 1289 4119
Eduard Wiiralt
(1898-1954), Estland
Litografi, Numrerad 49/75, ej signerad, 14,5x10,5 cm
Eduard Wiiralt, estnisk målare född 1898, död 1954.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:24:20
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
6
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
7
1.900 kr
8
7
2.200 kr
8